Choď na obsah Choď na menu
 


životopisy

SELENA GOMEZ                               
 Vek: 19 
Dátum narodenia: 22. 07. 1992
Miesto narodenia: Grand Prairie, Texas, USA
 Znamenie: Rak 
Výška: 165 cm

  Volá sa Selena Marie Gomez narodila sa 22.července 1992. Jej herecká kariéra sa začala v roku 2002, keď si zahrala Gianni v seriáli Barney & friends, tu sa taky zoznámila so svojou dobrou kamarátkou Demi lovato, ktorá hrala Angelu. Potom dostala rolu vo filme Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped. 

Prvýkrát sa objavila na konkurze Disney, potom sa odsťahovala z Texasu do Californie a stala sa členom Disney "rodiny". Začala sa objavovať v populárnych seriáloch The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana - tu si zahrala vo dvoch dieloch zpěvačku Mikaylu.

 Jej prestávka skončila v októbri 2007, keď sa zúčastnila na konkurze na seriál Wizards of Waverly Place ako Alex Russo. Tiež hrala vo filme Moderné POPELKA 2 - tu si zahrala hlavnú úlohu. Je aj
rostleskávačka.
     Herečka, speváčka EMILI OSMENT
 Vek: 18
Dátum narodenia: 10. 03. 1992
Miesto narodenia: Los Angeles, Kalifornia, USA
Znamenie: Ryby
Výška: 159 cm
Životopis
Emily Jordan Osment sa narodila dňa 10.Března 1992. Všetci určite spoznajú jej staršieho brata, herca Haley Joel Osment. Emily sa podobne ako on vydala za hereckou kariérou. V roku 2002 sa prvýkrát objavila vo filme Spy Kids 2 The Island of Lost Dreams ako malá Gertie Giggles. Potom si zahrala pár malých rolí v seriáloch ako napríklad Priatelia. Na vrchol ju však vyšvyhla postava Lilly Trusscot v Disney serálu Hannah Montana, kde spolu s ňou účinkuje Miley Cyrus alebo Mitchel Musso. Momentálne Emily natáča nový film a taktiež sa ďalej venuje Hannah Montana. Tiež hrala v hodine duchov, kde hrala Cassia
.    DEMI LOVATO Povolanie:speváčka,herečka,gitaristka,klaviristka,skladateľka
Datum narodenia: 20.8.1992
Miesto narodenia: Dallas,Texas,USA
Znamenie vo zverokruhu: lev
 Vek: 19
Vyška: 157cm

Životopis
 Jej céle meno je Demetria Devonne Lovato.Prvý krát sa objavila na TV v seriály Barney and Friends, kde si zahrala postavu Angely. Ďalšie seriály, v ktorých účinkovalasú: Prison Break (útek z väzenia), As The Bell Ring a Just Jordan. Preslávil ju hlavne film Camp Rock,kde si zahrala hlavnú rolu Mitchie Torres po boku hudobnej skupiny Jonas Brothers.Má hispaáskych, talinských a Španielskych predkov. 23.Septembra vyšliel jej prvý debutový album Don´t Forget,na ktorom sa zúčastnili aj Jonas Brothers! Miluje hranie na klavír, bubny a gitaru. Má svoju kapelu Applebee´s, s ktorou trávi veľa času.Jej najobľúbenejšia hudobná skupina je Paramore a najobľúbenejšia pesnička od nich je Born For This. Zbožnuje svoje dve sestry, Dallas a Madison.Jej najlepšia kamarátka je Selena Gomez.                 
pohlavie:herečka,speváčka MILEY CIRUS

Vek: 18
Dátum narodenia: 23. 11. 1992
Miesto narodenia: Franklin, Tennessee, USA
Znamenie: Strelec aktuálne
Výška: 164 cm
Životopis
Miley Ray Cyrus, rodným menom Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, speváčka a textařka. Známa je najmä vďaka svojej úlohe Miley Stewart alias Hannah Montana v americkom televíznom programe Hannah Montana, ktorý vysiela televízia Disney Channel.

Miley Cyrus sa narodila v Nashville v štáte Tennessee a je dcérou Leticia Tish a country speváka Billyho Ray Cyrus. Má dva nevlastné bratmi - Christophera Codyho a Trace Cyrus, ďalej má nevlastní sestru Brandi, mladšieho brata Braisona a mladší sestru Noah, ktorá je tiež herečkou. Navštevovala strednú školu Heritage Middle School a bola tu roztleskávačkou. Vyrastala na farme svojich rodičov kúsok od Nashville.

O herectvo sa Miley Cyrus začala zaujímať vo svojich 9-tich rokoch, kedy so svojou rodinou dočasne bývali v Toronte v Kanade. Na televíznych obrazovkách sa po prvýkrát objavila v televíznom seriáli jej otca zvanom "Doc", kde hrala dievča Kylie. V roku 2003 si zahrala v úspešnom filme Big Fish (Veľká Ryba) od Tima Burtona. Najväčší zlom jej kariére nastal, keď vyhrala casting na hlavnú postavu v sitcomu Hannah Montana. Podľa viceprezidenta Disney Garyho Marsh, bola Miley Cyrus do úlohy obsadiť vďaka svojej energickej povahe.

24. októbra 2006 vydalo Walt Disney Records prvý soundtrack k programu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songov, ktoré v pořadu zazpíval Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Júna 2007, presne 8 mesiacov po vydaní prvého soundtracku, vyhlásil Miley Cyrus dvojalbum s názvom Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus ". Prvé CD slúžilo ako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhej bolo jej debutním sólovým albem. Sama si napísala 8 z 10 pesničiek na tomto albume. Song "See You Again" sa stal jej prvý písničkou, ktorá sa umiestnila v top 10 v hitparáde Billboard Hot 100.

O rok neskôr vydáva Miley Cyrus svoje druhé album Breakout. Táto doska je prvým albumom Miley Cyrus, ktorá nemá žiadnu spojitosť so sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" sa stal jej najúspešnejším hitparádovým singlem. 18. Októbra 2007 sa vydala na tour ako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvôli obrovskému záujmu bola predĺžená až do 31. Januára 2008. Počet vystúpení tak dosiahol neuveriteľného čísla 69. 14. Septembra 2008 vystúpila s niekoľkými ďalšími umelcami v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornia na benefičním koncertu, ktorého výťažok šiel na výskum rakoviny.

Podľa časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus zarobilo v roku 2007 krásnych 18,2 miliónov.
Miley Cyrus trpia hypoglykémií, čo je choroba podobná cukrovke.

V rozhovore pre noviny USA Today uviedla, že viera v Boha je hlavná vec a že práve vďaka bohu pracuje v Hollywoode. V rozhovore pre časopis Parade dodala, že so svojou rodinou chodí pravidelne do kostola.

V júni 2009 sa konečne u nás v kinách objaví film "Hannah Montana vo filme". Miley bude musieť urobiť životné rozhodnutie a určite sa aj zasmejete. Je to zas niečo nové av Amerike to má veľký úspech.

Miley bola už aj v Bielom dome na želanie Obamových dcér.

 

 

Debby Ryan se narodila 13.května 1993 v Huntsville, Alabama v USA. Když jí bylo 7 let, odstěhovala se do Německa a začala hrát ve veřejným divadle. Tři roky poté se znovu odstěhovala do Spojených států a vzala vážně kariéru herečky. Když si našla agenta, zamluvila si místo na konkurzu a vyhrála roli v filmu Barney. Potom dělala pár reklam a pak film "The Longshots".

Odeslala video do Disney a byla překvapena, když zjistila, že dostala roli Bailey v "The Suite Life on Deck". Přestěhovala se z Texasu do Kalifornie aby měla blízko natáčení, které se konalo v dubnu 2oo8. Byla velice ráda, že se stala členem Disney rodiny.